808 JUNIPER LN

MELBOURNE, Florida 32901 · Brevard County · Parcel 28 3710-78-G-26

$34 900
Assessed Value
$138 250
Market Value
Annual Tax
$9 900
Taxable Value
Ownership
OwnerHOLMES, MONICA
Mailing AddressPO BOX 1742 MELBOURNE FL 32902
Property Details
Year Built1968
Living Area1 384 sq ft
Lot Size6 534 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Just (Market) Value$138 250
Assessed Value$34 900
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 900